Cursus VIScoach op 28 februari in Westervoort

terug naar overzicht

Woensdag, 31 januari 2024

Sportvisserij Nederland organiseert voor vrijwilligers van aangesloten verenigingen en federaties op het gebied van Jeugdwerk de Cursus VIScoach en de Cursus VISmeester. Op 28 februari wordt de cursus VIScoach gegeven in Westervoort.

De Cursus VIScoach wordt op één avond gehouden, bevat een huiswerkprogramma met een verplicht Examen en is in de uitvoering sterk interactief en gericht op de praktijk aan de waterkant en in de “klas”.

Tijdens de Cursus VIScoach leer je met groepen kinderen om te gaan, kinderen op hun gemak te stellen en ze te interesseren en enthousiast te maken voor de activiteiten die ze gaan ondernemen. Daarnaast maak je kennis met verschillende manieren om kinderen iets te leren. Om dat op een goede manier te kunnen doen moet je zelf natuurlijk minimaal beschikken over voldoende basiskennis en basisvaardigheden. Tenslotte kun je na deze cursus een leuk pakket aan activiteiten bieden, waarbij kinderen al doende leren vissen.

Lees hier meer over de cursus VIScoach.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies