Wel of niet vissen in de Nederrijn bij Meinerswijk?

terug naar overzicht

Maandag, 11 juli 2022

Als vereniging krijgen we nog wel eens vragen over waar je in de omgeving van Elden / Arnhem wel of niet mag vissen. Zo kwam er ook een vraag binnen over Meinerswijk. Volgens de visplanner mag je vissen in de Nederrijn bij Meinerswijk, maar ga je daar op een krib zitten bestaat de kans dat een BOA je wegstuurt met een boete. Hoe zit dat?

Meinerswijk is volgens de gemeente Arnhem ingericht als natuurgebied en begrazingsgebied. Daarom is vissen vanaf de oever waar dieren lopen als Konik-paarden en Heck-runderen niet toegestaan. Vis je echter vanuit een boot op het water, dan mag je wel in de Nederrijn vissen. Buiten het natuur- en begrazingsgebied mag je volgens de Visplanner wel vissen in de gebieden die donkerblauw kleuren op je app.


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies