Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nog geen vispas ontvangen?

terug naar overzicht

Dinsdag, 5 januari 2021

Leden die hun vispas nog niet hebben ontvangen (en dus ook nog niet hebben betaald) kunnen tot februari 2020 alsnog betalen. De vispas zal dan alsnog worden opgestuurd. Wanneer je niet betaalt, dan worden de overgebleven vispassen teruggestuurd naar Sportvisserij Nederland. De mensen die dan nog niet hebben betaald worden dan uitgeschreven als lid. Dit heeft als consequentie dat wanneer deze mensen alsnog wel een vispas willen hebben, ze naast de contributie ook opnieuw inschrijfgeld moeten betalen. Voorkom dit en betaal op tijd voor het lidmaatschap en de VISpas.