Prijsvraag voor onze jeugdleden

terug naar overzicht

Zondag, 2 januari 2022

Alle jeugdleden tot en met 13 jaar kunnen met deze prijsvraag meedoen. Dat gaat dan om kinderen die de jeugdVISpas hebben en de kinderen die een online jeugdvergunning hebben. Klik op 'Lees verder' voor meer informatie!!

Print dit bericht uit of laat je ouders even helpen met afdrukken van dit bericht. Deze puzzel staat overigens ook in ons ledenboekje.

Je ziet 19 vissoorten staan. Deze vissoorten staan in de woordzoeker van links naar rechts, van boven naar beneden of schuin van linksboven naar rechts beneden of rechtsboven naar links beneden. 

Streep deze vissoorten door wanneer je ze gevonden hebt. Van de overgebleven letters kun je een zin maken. Mail deze zin (of laat je ouders mailen) onder vermelding van je naam en adres en leeftijd naar info@hsv-elden.nl

Onder de goede inzenders verloten we 3 mooie hengelsportprijzen. De trekking zal plaatsvinden in de laatste week van maart 2022. De uitslag van deze prijsvraag wordt daarna gepubliceerd op onze website.

Alle winnaars krijgen persoonlijk bericht!!

Succes!!


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies