Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Tonnie Peelen wint de forellentrofee

terug naar overzicht

Zaterdag, 4 mei 2019

Tonnie Peelen heeft op 20 april de forellentrofee gewonnen. Hij ving het dichtst bij de klok van 10 uur een forel, waardoor hij de trofee een jaar lang op de schoorsteenmantel kan zetten.

Op 20 april werd het visseizoen door HSV Elden officieel geopend met het jaarlijkse uitje naar de forellenvijvers in Gendt. Onder een strak blauwe lucht en met een prima temperatuur kon er gevist worden op een van de vijvers. In totaal probeerden 12 mensen een forel te verschalken. Er werden in totaal 75 forellen en 2 zalmforellen uitgezet.Tonnie Peelen krijgt de forellentrofee uitgereikt door John Beijer

Er werd goed gevangen. In de ene hoek werd wat meer vis gevangen dan in de andere hoek, maar iedereen ving wel meerdere vissen. Ook de twee zalmforellen werden gevangen. Na afloop werd de vis door alle deelnemers gedeeld. Iedereen ging met een aantal vissen naar huis.Chris Kootstra wist naast maar liefst 9 forellen ook nog een kleine karper te vangen. Daarmee ving hij de meeste vissen van alle deelnemers.