Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Gratis jeugdvergunning voor kinderen tot 14 jaar!

terug naar overzicht

Zondag, 23 augustus 2020

Ben je niet ouder dan 14 jaar (peildatum 1 januari) en vis je nooit met meer dan één hengel? En vis je niet op roofvis met kunstaas of dood aas? Dan kun je nu een GRATIS jeugdvergunning van onze vereniging aanvragen, uitprinten en binnen 10 minuten kun je aan de waterkant zitten!

Deze gratis jeugdvergunning is geldig voor alle waterpartijen ten westen van de A325 gelegen in het dorp Elden en de wijken Elderveld, De Laar en Schuytgraaf. Let op, je mag niet vissen in de kolk bij Park Westerveld, Hoefijzerkolk en wiel tussen de Drielse Dijk en Volkstuincomplex De Steenen Kamer.

De voorwaarden zijn:
  • Je mag vissen met 1 hengel 
  • Je mag alleen vissen met brood, maden, wormen, deeg of maïs
  • De gevangen vis moet onbeschadigd in hetzelfde water worden teruggezet 
  • Het is verboden vislijn en ander afval achter te laten 
Dus ben jij niet ouder dan 14 jaar en vis je nooit met meer dan één hengel?

Vraag dan hier je gratis jeugdvergunning aan!