Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Regeling Gelrepas vernieuwd

terug naar overzicht

Woensdag, 30 december 2020

De regeling voor de Gelrepas is vernieuwd. Leden die in het bezit zijn van een Gelrepas kunnen het lidmaatschapsgeld tot een maximum van 30 euro terugkrijgen via de gemeente. Klik op 'Lees verder' voor meer informatie.

Wanneer u in het bezit bent van een Gelrepas, dan dient u een kopie / foto van uw Gelrepas door te geven via hsv-elden@hotmail.com. Kopieer zowel de voor- als de achterzijde van uw pas. Daarnaast dient u uw naam, adres en uw rekeningnummer door te geven. Met deze gegevens kan HSV Elden het lidmaatschapsgeld declareren. U krijgt op deze manier het betaalde lidmaatschapsgeld terug.

Let wel, u moet zelf eerst de Vispas betalen. Wanneer u deze heeft betaald, dan pas kunt u bij ons een declaratie indienen via het emailadres. Staat u namelijk niet bij ons in het systeem, dan kunnen wij ook geen declaratie uitvoeren.

Na indienen van de declaratie kan het tot 1 maand aan tijd duren voordat het geld weer op uw rekening staat. Daar kunnen wij als vereniging helaas niets aan veranderen.